• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Videozáznam a fotenie

Foto a video záznam

Letecké práce s dronom, majú v dnešnej dobe široké využitie a pre budúcnosť  to myslím bude nepostradateľná technológia.

Naša firma sa v súčasnosti zameriava predovšetkým na práce zamerané na záznam videa alebo fotografie. Ponúkame služby ako fotenie a natáčanie nehnuteľností, spolupracujeme na televíznych seriáloch ako napríklad Záchranári, či Šťasný domov, veľmi vhodné pre rôzne reklamné šoty a mnoho iného.  Takisto zábery na kultúrne a športové akcie kde pohľad z vrchu určite dodáva pocit veľkosti, ale tiež krásne pohľady sledujúce objekty na vode, či vo vzduchu. Dron dokáže veľakrát nahradiť aj drahé filmárske techológie ako sú jimmi jib či steady cam.

Možnosti využitia natáčania s dronom si pozrite na promo videu.

Veľmi efektným spestrením bývajú zábery z kultúrnych akcií, či priamo koncertov, bez takýchto záberov dnes videa z festivalov určite nie sú tak emotívne, ako keď sa to oživí pohľadom z výšky. Lietanie v blízkosti a nad ľuďmi však môže byť problematické a bez špeciálneho povolenia aj zakázané, preto sa obracajte na profesionálov, teda na nás :-).

Zaujímavým využitím dronov pri letných kultúrnych akciách, je prenášanie obrazu on-line priamo na veľkoplošné LED obrazovky. Je to pre návštevníkov veľmi atraktívne a zaujímavé. Zopár príkladov je možno vidieť vo videozostrihu.

Panoráma Šachtička

Šachtičky panorama

Dronmi je možné však robiť aj zaujímavé 3Dpanorámy  zaujímavých miest , areálov ale tiež fotografie napríklad hotelov pod.

Lietanie na kultúrnych akciách má však svoje úskalia a preto takéto lety nemôže robiť každý. Je pri tom dôležité dodržiavať zásadné bezpečnostné pravidlá a aj preto je štandartne lietanie nad ľuďmi zakázené. Naša firma však splnila všetky podmienky a záruky dodržania bezpečnosti a preto má naša firma ako jedna z mála na Slovensku, oficiálne povolenie lietať nad ľuďmi.

V prípade otázok nás kontaktujte

0905/422 702
Otváracie hodiny:
od rána až do večera 🙂

Prihláste sa na odber blogu prostredníctvom e-mailu

Pre odoberanie najnovších článkov a odoberanie e-mailových notifikácií, zadajte prosím vašu e-mailovú adresu.

Pridajte sa k 2 ďalším odberateľom

Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.