• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Firemné videá

Firemné videá

Firemné videá

Boj o klienta a zákazky je v tejto dobe pomerne veľký, firmy sa snažia predávať svoje služby kde sa dá, no konkurencia je veľká. Už asi každý počul o tom že sa treba odlíšiť, len ako to urobiť??

Úspešné firmy dnes na odlíšenie využívajú predovšetkým videomarketing. Je to moderný spôsob komunikácie s klientom, pritom veľmi efektívny a poskytuje obrovský priestor pre kreativitu a pritom sa dá robiť za veľmi prijateľné náklady.

Na úvod by som spomenul zopár kategórií, kde sa dá v každej firme video využiť.

Firemné videovizitky

firemná videovizitka je nástroj ako klientom rýchlou a zaujímavou formou predstaviť, firmu, prácu, alebo ľudí.

Osobné vizitky

Vďaka osobným videovizitkám klienti lepšie spoznajú vašich zamestnancov a budú mať k firme lepšiu dôveru.

Videonávody

Ak predávate nejaké výrobky, či už svoje, alebo len sprostredkovávate obchod, vaši zákazníci určite ocenia ak budú mať k dispozícii jasný videonávod, ako výrobok inštalovať, nastaviť alebo používať.

Video pre internú komunikáciu

Ak sa vaša firma venuje, výrobe, montáži, servisu, určite vašim pracovníkom príde vhod videopostupu montáže nového zariadenia, nastavenie nového stroja, montáže novej súčiastky a pod. . Takéto video môže byť jednoduché a pracovníci ho môžu mať uložené v mobilnom telefóne (tablete) a v prípade potreby majú po ruke jasné inštrukcie.

Viac sa dozviete z našich článkov v ktorých sa tejto problematike budeme venovať detailnejšie. Ak chcete byť o tejto téme informovaný pošlite nám vášu email adresu a dostanete od nás články mailom.

emailová adresa


Leave a Reply

smartemailing

služby emailmarketingu
Využite služby profesionálov pre svoj emailmarketing. Pomôže Vám robiť svoje kampane profesionálne a bez rizík.

Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.