• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Firemný videomarketing

Firemné videá

Firemné videá

Boj o klienta a zákazky je v tejto dobe pomerne veľký, firmy sa snažia predávať svoje služby kde sa dá, no konkurencia je veľká. Už asi každý počul o tom že sa treba odlíšiť, len ako to urobiť??

Úspešné firmy dnes na odlíšenie využívajú predovšetkým videomarketing. Je to moderný spôsob komunikácie s klientom, pritom veľmi efektívny a poskytuje obrovský priestor pre kreativitu a pritom sa dá robiť za veľmi prijateľné náklady.

Na úvod by som spomenul zopár kategórií, kde sa dá v každej firme video využiť.

firemná videovizitka

Firemné videovizitky

firemná videovizitka je nástroj ako klientom rýchlou a zaujímavou formou predstaviť, firmu, prácu, alebo ľudí. Ak chcete ukázať, že ste moderná firma v moderných priestoroch, alebo prezentovať vaše stavby, tak toto je výborný spôsob ako to urobiť.

Osobné vizitky

Vďaka osobným videovizitkám klienti lepšie spoznajú vašich zamestnancov a budú mať k firme lepšiu dôveru. Osobné vizitky nie je úplne jednoduché urobiť tak, aby ľudia vyzerali uvoľnene, ale vieme im s tým pomôcť :-).

Videonávody

Ak predávate nejaké výrobky, či už svoje, alebo len sprostredkovávate obchod, vaši zákazníci určite ocenia ak budú mať k dispozícii jasný videonávod, ako výrobok inštalovať, nastaviť alebo používať. Týmto spôsobom predídete nevhodnému používaniu, ušetríte čas pri zaškolovaní a klienti budú určite spokojnejší. Vhodné aj pre softvérové riešenia.

Video pre internú komunikáciu

Ak sa vaša firma venuje, výrobe, montáži, servisu, určite vašim pracovníkom príde vhod videopostup montáže nového zariadenia, nastavenie nového stroja, montáže novej súčiastky, použitie nového programu a pod. . Takéto video môže byť jednoduché a pracovníci ho môžu mať uložené v mobilnom telefóne (tablete) a v prípade potreby majú po ruke jasné inštrukcie.

Videonábor ľudí

Dnes určite aktuálna téma zháňania nových pracovných síl. Videom sa dá určite lepšie pritiahnuť pozornosť kvalitného odborníka, ako obyčajným popisom niekde v inzeráte. Videu sa urobí propagácia a toto je možno efektívnejšie ako pracovný portál.

Prihláste sa na odber blogu prostredníctvom e-mailu

Pre odoberanie najnovších článkov a odoberanie e-mailových notifikácií, zadajte prosím vašu e-mailovú adresu.


Leave a Reply

Prihláste sa na odber blogu prostredníctvom e-mailu

Pre odoberanie najnovších článkov a odoberanie e-mailových notifikácií, zadajte prosím vašu e-mailovú adresu.

Pridajte sa k 2 ďalším odberateľom

Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.