• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

Nahrávacie štúdio

K dispozícii je malé nahrávacie štúdio, v ktorom je možné nahrávať rôzne vstupy na green screen (zelené pozadie s možnosťou premietania iného obrazu za účinkujúcim). Vhodné napríklad na niektoré propagačné videá, webináre, online kurzy, produktové videá a podobne.

V štúdiu je možné robiť záznam rozhovorov, diskusií a podobne. Ak chcete vašim zákazníkom poskytnúť napríklad odborné informácie od špecialistu, tak videorozhovor je ideálny spôsob. Toto malé študio má však obmedzenú kapacitu, ideálne je pre rozhovor dvoch, maximálne troch respondentov.

Výber pozadia

K dispozícii sú na výber aj rôzne pozadia z našej ponuky, alebo si môžete zabezpečiť vlastné, ktoré sa zavesí behom 10 minút. Pár ukážok z toho čo ponúkame na výber u nás:


Samozrejmosťou je, že k prenájmu štúdia ponúkam aj služby spojené so záznamom, či komplet spracovaním vášho videa. Záznam sa robí na 2-3 kamery, zvuk obvykle na klopové bezdrôtové mikrofóny. Strižňa je súčasťou štúdia, takže materiál je možné okamžite spracovať.

3D štúdio

V prípade že by ste potrebovali viac priestoru, je k dispozícii veľké profesionálne štúdio so zelenými bočnými stenami aj podlahou. Je aj priestor pre maskérku režiséra či celý štáb, takže je možné vytvárať aj väčšie projekty.Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.