• info@videofly.sk
  • +421 905 422 702

videonávody

Videonávody

Podľa videonávodov dnes už dokážete uvariť guláš, opraviť počítač, alebo možno aj ovládať zložitý program. No bez nich si moc pri týchto veciach neporadíte  :-). Ak vaša firma vyrába či predáva nejaké produkty, či technické výrobky, videonávod je najlepšia forma, ako vášmu zákazníkovi uľahčíte život.

Spokojnejší klienti

Ak má zákazník rýchlo k dispozícii inštrukcie ako využívať váš tovar, dokáže využiť oveľa viac funkcií a je oveľa spokojnejší, pretože mu výrobok poskytne viac ako čakal a nemá s ním problémy.

Menej reklamácií

Ak zákazník používa výrobok podľa doporučených postupov, je oveľa menej pravdepodobné, že príde k poruche a že bude u vás uplatňovať reklamáciu.

Odstráni školenia

Ak máte v ponuke zložitejšie technické zariadenia na ktoré musíte klientova zaškolovať, videonávody môžu tieto školenia nahradiť a vaši ľudia budú mať viac času na inú tvorivú prácu.

Rýchle zaučenie pracovníkov

Videonávody vám pomôžu aj pre vašich zamestnancov. Ak má nový zamestnanec k dispozícii nahraté videopostupy prác či procesov vo firme, netreba ho dlho zaučovať, pretože si vie poradiť sám.

Výroba videonávodov

pritom nepatrí k zložitým výrobám a cena za video sa môže dostať až na hranicu 100-200€/ video (pri výrobe viac videí naraz)

V prípade záujmu o viac informácií nám zavolajte, alebo pošlite správu prostredníctvom formulára, či emailu.
Sledujte aj náš videokanál na youtube, časom pribudne aj zoznam videokomentárov.